Indoor Golf Břeclav

V této rubrice máme pro vás připraveny články na zajímavá témata, pusťte se do nich :)

 

Dostaňte se do formy!
Řada z nás se po ziměvpotýká s nějakýmtím kilogramem navíc. A tak hledámenejrůznější způsoby, jak se rychle a účinně dostat zase zpátky do formy. Někdo dře ve fitness centru, jiný vyrazí na spinning, další na tenis. Právě tyto aktivity jsou totiž považovány za nejúčinnější způsoby k získání kondice.

 

Oddechovka? Ani náhodou

Spálit kalorie a vydat energii vsak můžete i přijiných sportech. A to včetnětakových, které se mohou zdát na první pohled poněkudoddechové. Řeč je například o golfu. Tato pohybová aktivita se rozhodněnedá nazvat odpočinkovou, i když to vypadá, že jen občas trochu popojdete, abyste mohli odpálit míček. Nenechte se však mýlit – za hodinku spálíte stejné množství kalorií jako při jízdě na kole v obtížném terénu. Pomocí golfu si zlepšíte tělesnou kondici a posílíte svalstvo – obzvlášť, když si vaše golfové hole nosíte sami. Golfový bag, ve kterém jsou uložené, totiž není úplně nejlehčí, takže tuto mírnou turistiku máte také spojenou s posilováním různých partií těla a s protahováním.

 

Pro všechny bez rozdílu

Největšív ýhoda golfu tkvi v tom, že ho můžehrát prakticky kdokoli, a to bez ohledu na věk, tělesné dispozice nebo výši bankovního konta. Mnohými je stále vnímán jako snobský sport, přestože není dražší než třeba u nás tolik populární lyžovaní. Základní golfové nástroje si můžete zapůjčit přímo na hřišti, v začátcích vám tak postačí především kvalitní golfové boty, které vám zajistí nejen pohodlnou chůzi, ale také potřebnou stabilitu při odpalu.Protože golf je především o hlavě, hraje důležitou roli komfort. Pořiďte si proto golfové oblečení, ve kterém se budete cítitpřirozeně, a nebude vás nijak omezovat v pohybu. Ideální je tričko a golfové kalhoty, ale záleží samozřejmě na počasí. Na jaře a na podzim oceníte teplejší kousky, hodit se vám bude také golfový deštník, když vás nečekaně zastihne přeháňka. A víte, co je na golfu nejlepší? Jakmile vás jednou chytne, už vás nepustí, nebudete se od něj moci odtrhnout a nikdo vás k němu nebude muset nutit. Stane se pro vás nejen pravidelností, ale především zábavou.

 

 

 

Poslání

Poskytnout špičkové zázemí těm, kteří chtějí rozvíjet všechny aspekty zdravého životního stylu. Pohybu, výživy, osobnostního růstu a relaxace. Kalokagathia.

Kontakt

Indoor Golf Břeclav

Na Hrůdách 1147
69002 Břeclav

Tel: +420 739 918 000
Email: recepce@golfbreclav.com