Indoor Golf Břeclav

 

TANEČNÍ STUDIO N.C.O.D. zajišťuje dětem, mládeži a dospělým vzdělání v oblasti moderního tance, pořádá vzdělávací workshopy, organizuje různá vystoupení a taneční show pro rodiče a veřejnost, zajišťuje účast členů na tanečních soutěžích, vzdělávacích workshopech a soustředění.

 

Specializujeme se na tanec zvaný STREET DANCE, který se stává v posledních letech stále více populárním. Tento taneční obor zastřešuje velké množství tanečních stylů, jež se neustále rozvíjejí, a každý si určitě nalezne ten svůj.

Další vyučované kurzy:
- BREAK DANCE
- HOBBY DANCE
- AEROBIK
- PÁROVÉ TANCE

 

Věnujeme se dětem od 3 let, dospělým do xx let. Nyní vyučujeme v BŘECLAVI, LANŽHOTĚ, HRUŠKÁCH, MORAVSKÉ NOVÉ VSI, MORAVSKÉM ŽIŽKOVĚ, LADNÉ,  VELKÝCH PAVLOVICÍCH, PŘÍTLUKÁCH, TVRDONICÍCH, TÝNCI, PRUŠÁNKÁCH A HLOHOVCI. Taneční aktivity bychom chtěli do budoucna dále rozšiřovat, stejně tak jako působení v Břeclavi a okolních vesnicích. Pokud ve vašem městě či vesnici chybí taneční kroužek, kontaktujte nás, taneční lekce zařídíme přímo u vás jak pro děti, tak pro dospělé.

Taneční studio N.C.O.D. se stalo členem Sportujeme společně pro Břeclav
k tomu odkaz: http://www.sportujemeprobreclav.cz/

Doufáme, že se nám podaří rozšířit lásku k tanci směrem k dalším dětem, mládeži a dospělým, kteří budou chtít využít svůj volný čas zdravěji, aktivněji a v kruhu nových přátel.

 “V TANCI NENÍ DOBRÝCH ČI ZLÝCH – TANEC MŮŽEŠ MILOVAT NEBO MILOVAT NADE VŠE.“

NOVÉ ČLENY PŘIBÍRÁME PO CELÝ ROK !!
PROMO TANEČNÍ SKUPINY –
http://www.youtube.com/watch?v=PMy0THwgnbE
AKTUÁLNÍ ROZVRH NA
http://www.ncod.cz/

 

    

   

   

Srdečně zve a těší se za celé taneční studio Lenka Žůrková, TEL: 723 665 935, ncod@seznam.cz

 

„V TANCI NENÍ DOBRÝCH ČI ZLÝCH – TANEC MŮŽEŠ MILOVAT NEBO MILOVAT NADE VŠE“

 

Stáhněte si soubory:

Poslání

Poskytnout špičkové zázemí těm, kteří chtějí rozvíjet všechny aspekty zdravého životního stylu. Pohybu, výživy, osobnostního růstu a relaxace. Kalokagathia.

Kontakt

Indoor Golf Břeclav

Na Hrůdách 1147
69002 Břeclav

Tel: +420 739 918 000
Email: recepce@golfbreclav.com