Indoor Golf Břeclav

 

Naše spinningové centrum vám umožní zvýšit svůj výkon, adaptaci na fyzickou zátěž atím rozproudit energii ve vašem těle. Hodiny jsou koncipovány jako silové, intervalové, vytrvalostní a prodloužené. Certifikovaní instruktoři programu Spinning Clinic® jsou zárukou kvalitně vedených hodin stejně tak kvalitního výběru aktuální a podmanivé hudby.

Spinning program je originální a nejoblíbenější skupinový indoor-cyclingový program. Zdánlivě nedosažitelné cíle dokáže proměnit ve skutečnost! A nejen to. Jednoduché pohyby, kvalifikovaní instruktoři, skvělá hudba, která Vás vtáhne do hry. Znáte zábavnější způsob jak se dostat do kondice?

Více než desetiletí zkušeností a ohlasů z řad klientů jasně dokládá, že Spinning program není jen o dobrých lekcích, ale zároveň umocňuje týmového ducha, sdílí společný cíl a nabízí nezvratnou změnu životního stylu.

 

Pokud jdete na SPINNING® poprvé, nezapomeňte na:

  • sportovní oblečení ze savého materiálu (a nejlépe cyklistické šortky),
  • sportovní obuv s pevnou podrážkou (možno i cyklistické boty s SPD),
  • láhev na zhruba litr pití,
  • ručník.
K dispozici:

  • 10 spinnerů
  • Místnost vybavena vzduchotechnikou
  • Zvýhodněné permanentky
  • Možnost individuálních tréninků

SPINNING linka

  • Tel: +420 739 918 000
NAŠI INSTRUKTOŘI

Mgr. Bc. Jana Panajotovová (Jane)

 

„ Moje sportovní kariéra začíná už v dětství, pár pádů, pár odřenin, úrazů a nikdy neutuchající vášeň ke sportu :) Spinning mě vtáhl hned od prvního okamžiku, kdy jsem šla na hodinu za účelem „co v tom lidi vidí“ :) Po 2měsících pravidelného ježdění jsem se přihlásila na kurz Spinning Clinic v r.2008. Od té doby zvyšuji svůj nádstavbový level, v současnosti již STAR3, pravidelnost a užitek z tohoto sportu se nedá popsat slovy, přijďte to vyzkoušet na vlastní kůži :) Spojení hudby, pohybu a emocí pod kontrolou tepových snímačů dodá tělu energii a pročistí hlavu od každodenních starostí :)  “

Mgr. Zdeněk Opálka (Zdeněk)

Spinning jsem aktivně začal jezdit před osmi lety a postupně mě přivedl k dalším sportovním aktivitám (plavání, lyžování, bruslení, jízda na kole, fitness aj.), bez kterých si svůj život dnes již nedokáži představit. Vždy mě dobije baterky, vyčistí hlavu a zbaví stresu J Nikdy není pozdě začít, tak to zkuste i Vy!

Ing. Jitka Rampáčková

Energická , příjemná , sympatická sportovkyně, která vás vždycky zvedne ze židle i z kola! :)

Jiťa je super, přijďte otestovat její hodinu nabušeného Powerspinnu i Spinningu, propotit, vse co mate na sobě a odcházet s usměvem;)

 

Aktuální rozvrh Spinningu najdete vždy v kategorii Aktuality, nejnovější aktuality jsou po pravé straně webu.

Spinning

Spinning Spinning Spinning

Spinning Spinning Spinning

Poslání

Poskytnout špičkové zázemí těm, kteří chtějí rozvíjet všechny aspekty zdravého životního stylu. Pohybu, výživy, osobnostního růstu a relaxace. Kalokagathia.

Kontakt

Indoor Golf Břeclav

Na Hrůdách 1147
69002 Břeclav

Tel: +420 739 918 000
Email: recepce@golfbreclav.com