Indoor Golf Břeclav

JUMPING je..

Pravidelné Lekce:

PO  18:30 – 19:30

ST  18:30 – 19:30

Cena: 90Kč/lekce

Rezervace: recepce@golfbreclav.com / 73991800

 

Jumping® představuje bezpečnou a zábavnou formu posílení těla i mysli. Jedná se o skupinové cvičení na patentovaných trampolínách, pod vedením profesionálních instruktorů.

Jumping® je originální program v oblasti fitness průmyslu. Léty prověřený fitness program na patentovaných trampolínách je určen pro všechny generace tak, aby vytvářel zábavnou formou fyzickou a duševní rovnováhu.

Dynamické cvičení na patentovaných trampolínách s řidítky doprovází motivující hudba a lekce vedou odborně vyškolení instruktoři. Základní myšlenka cvičení, které není jen nahodilým poskakováním na trampolíně, ale vysoce koordinovým a propracovaným systémem, nadchla řadu provozovatelů fitness center nejen v České republice.

Jumping® je ideálním sportem pro formování postavy a skrývá mnoho unikátních výhod. Ze zdravotního hlediska blahodárně působí prakticky na všechny systémy lidského těla a tak se řadí mezi velmi účinné formy pohybových aktivit.

Program Jumping® vychází z pocitu volnos­ti a upřímné radosti z pohybu.

Podstatou pozitivního dopadu cvičení Jumping®, jsou různě náročné kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů, balančních i silových prvků a strečinku. Jednotlivé cviky i jejich souslednost jsou pečlive připravené, mají svůj vlastní význam a řád. Tyto kombinace cviků se na pružném vypletu trampolíny stávají nejen zábavnou, ale i velmi účinnou formou posilování fyzické a psychické odolnosti.

Nejedná se tedy o nahodilé poskakovaní, ale o vy­soce koordinované, jasně cílené cviky. Významná část cvičení je zaměřena na balanční prvky, které zvyšují odolnost vestibulárního aparátu a posilují všedním po­hybům utajené svalové segmenty.

Jumping® zlepšuje fyzickou a psychickou kondici jednoduchým a zábavným způsobem.

Zpomaluje stárnutí

Zvyšuje svalový tonus

Je zábavný a bezpečný

Navyšuje vitální kapacitu plic

Působí proti depresi a únavě

Upravuje trávení a vylučování

Posiluje všechny svalové partie

Zlepšuje tkáňové zásobení kyslíkem

Rozvíjí motoriku, koordinaci a stabilitu

Podporuje snadnější relaxaci a spánek

Stimuluje vestibulární a nervový systém

Normalizuje hladinu cholesterolu a triglyceridů

Zrychluje lymfatický oběh, detoxikaci a průtok v žilním systému

Pomáhá snižovat krevní tlak a tím předcházet kardiovaskulárním onemocněním

Nabízí úlevu od bolesti zad, krku a jiných bolestí způsobené nedostatkem pohybu

(převzato z jumping.cz)


Poslání

Poskytnout špičkové zázemí těm, kteří chtějí rozvíjet všechny aspekty zdravého životního stylu. Pohybu, výživy, osobnostního růstu a relaxace. Kalokagathia.

Kontakt

Indoor Golf Břeclav

Na Hrůdách 1147
69002 Břeclav

Tel: +420 739 918 000
Email: recepce@golfbreclav.com