Indoor Golf Břeclav

Součástí konceptu zlepšování zdraví je kromě pohybu i výživa. Mnohaleté zkušenosti v oboru nám poskytuje společnost Forever Living Products jíž jsme partnery. Její jedinečnost spočívá ve skloubení tří nezbytných aspektů života – zdraví , financí a vztahů.

Forever Living Products, v současnosti multimiliardová rodinná společnost se sídlem ve Scottsdale v Arizoně, byla založena v roce 1978 na o trochu více než jen snech a tvrdé práci. Dnes vyrábí a poskytuje celou řadu produktů pro zdraví, krásu a wellness. Lidé vám podobní se dělí o své zkušennosti s výrobky se svými rodinami a přáteli. Touto osobní cestou tak vytváří příležitost mít vlastní firmu všem, kteří si chtějí zajistit finanční budoucnost pomocí osvědčeného marketingového plánu. Forever Living Products nám dává nástroje, abychom měli pod kontrolou náš život a mít vše, po čem jsme vždy toužili.

 

Forever Living
je jedinečnou příležitostí pro lidi, kteří chtějí dělat práci jinak, nikoli však sami.

Váš tým Forever v Indoorgolf Břeclav poskytuje potřebné informace k dosažení zdravějšího a a zároveň bohatšího života. Každou středu v 18h můžete navštívit veřejné prezentace v moderním konferenčním sále, kde se dozvíte mnohem více.
Konferenční sál a kanceláře slouží k účelům obchodně-vzdělávacím a poskytují kapacitu až 60 míst. Máme na paměti, že spokojenosti v životě je možno dosáhnout pevným zdravím, dostatkem financí a kvalitními vztahy s lidmi, na nichž nám záleží. Spojme to !

Můžete také kontaktovat některého z nás na níže uvedených tel. číslech.
Jste srdečně zváni! Těšíme se na vaši návštěvu!

Mgr.Bc. Jana Panajotovová +420 733 647 007

Klára Spěváková +420 725 610 216

Josef Jílka +420 607 714 012

 

 

 

Poslání

Poskytnout špičkové zázemí těm, kteří chtějí rozvíjet všechny aspekty zdravého životního stylu. Pohybu, výživy, osobnostního růstu a relaxace. Kalokagathia.

Kontakt

Indoor Golf Břeclav

Na Hrůdách 1147
69002 Břeclav

Tel: +420 739 918 000
Email: recepce@golfbreclav.com